Online Kayıt

İyilik Peşinde Koşan herkese Uzunetap 2020 yarışlarında %20 indirim!
2018 ve 2019'da ile yardımseverlik koşusu yaptıysan IPK kodunu gir ve %20 indirimini kazan!
Eğer henüz yardımseverlik koşusu yapmadıysan, detaylı bilgi almak için tek bir mail atman yeterli: iylikpesindekos@adimadim.org

x
Transfer istiyorum
Transfer istemiyorum


Paralimpik kategori kaydı için tıklayınız.

• Paralimpik kategoriler, her yarışın kendi konsept ve parkur özelliklerine göre, güvenlik ve sağlık kriterleri göz önünde bulundurularak belirlenir. İlgili yarışımız, yalnızca kategorisinin "Ödüller & Tasnif" bölümünde belirtilen paralimpik kategoriler için uygundur.
• Paralimpik kayıtları ücretsizdir.

Paralimpik kategori kayıtlarınız için, aşağıdaki notları okuduktan sonra lütfen info@uzunetap.com üzerinden bizimle iletişime geçiniz.

• Paralimpik kategorisi katılımcılarının ‘’Engel Rapor’’larının bir kopyasını info@uzunetap.com adresine göndermeleri gerekmektedir. Raporlarını belirtilen adrese iletmeyen sporcuların yarış kayıtları onaylanmayacaktır.

• Engel Raporları başvuru yapılan kategoriye uygun olmayan katılımcıların yarış kayıtları onaylanmayacaktır.

• Paralimpik Kategoriler her bir Uzunetap yarışının gerçekleştiği coğrafi koşullar göz önüne alınarak belirlenmiştir. Her bir yarış için belirlenen kategoriler dışında güvenlik gereği kayıt alınmayacaktır.

• Etkinlikler için belirlenen Paralimpik Kategoriler’e sadece belirtilen engel durumu olan katılımcılar başvurabilir. (Örn: Sadece üst ekstremite kategorisi olan bir yarışta, bu kategoriye başvuracak bir katılımcının alt ekstremitesinin olmaması gerekir.)

• Paralimpik kategori tasnif detayları için lütfen “Ödüller & Tasnif” başlığına tıklayınız.


Yarışmacı Detayları

Kadın     Erkek

İletişim Bilgileri

Taahhütname/'yi okudum ve kabul ediyorum.
İndirim kodunuz varsa tıklayınız.
Adım Adım IPK kodunuz varsa tıklayınız.
Eksik bilgi
Lütfen kırmızı ile işaretlenmiş alanları kontrol ediniz.